Elektrik Üretim A.Ş Genel Müdürlüğünde Enerji Bir Sen Ankara 9 Nolu Şube Başkanlığı Tarafından Organize Edilen II. Kahvaltılı İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

September 27, 2022
1_IMG_6123.JPG

Teşekküllümüz Merkez kampüsümüz yemekhanesinde Enerji Bir Sen Ankara 9 Nolu Şube Başkanlığı tarafından organize edilen II. Kahvaltılı İstişare Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanımız Dr. İzzet ALAGÖZ,  Enerji Bir Sen Genel Başkanı Sn. Hacı Bayram TONBUL, EÜAŞ Genel Müdür Yardımcıları, Enerji Bir Sen Genel Başkan Yardımcıları, EÜAŞ Daire Başkanları, Enerji Bir Sen Ankara Şube Başkanlığı yöneticileri  ve Enerji Bir Sen Üyeleri katılım sağladılar. Enerji bir Sen Ankara 9 Nolu Şube Başkanı Osman KARASU ’nun açılış konuşmalarıyla başlayan toplantıda, EÜAŞ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İzzet ALAGÖZ ve Enerji Bir Sen Genel Başkanı Sn. Hacı Bayram TONBUL konuşma yaptılar. Üst yöneticilerimizle, çalışanların bir araya geldiği ve oldukça verimli geçen toplantıda personelimizin soru ve beklentileri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. 

EÜAŞ Genel Müdürlüğümüzden emekli olan personel Gülden DOĞAN ve İsmail BAHADIR’a plaket takdimiyle toplantı son buldu. 

 

Görsel Galeri

2_IMG_5879.JPG
3_IMG_6291.JPG
4_IMG_6386.JPG
1_IMG_61233.JPG
Elektrik Üretim Anonim Şirketi

İletişim

Merkez Kampüs
Mustafa Kemal Mah.
Dumlupınar Bulvarı 7. Km.
No: 166 Çankaya / ANKARA P.K.: 06510
Tel No: +90 (312) 295 50 00

Ek Bina
Nasuh Akar Mh. Türkocağı Cad. No:2/KLMN
Blok Çankaya / ANKARA Posta Kodu: 06520

KEP: euas@hs01.kep.tr
basinhalk@euas.gov.tr

Vergi Dairesi: Ankara Kurumlar Vergi Dairesi
Vergi Numarası: 331 023 60 46

Bize Yazın

Gizlilik Politikası

Bizi Takip Edin

Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimizden haberdar olmak için EÜAŞ Facebook sayfasını beğenebilir, EÜAŞ Twitter hesabını takip edebilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

CimerTürkiyeEnerji Bakanlığı

Tailored by KET Kolektif

Altın Örümcek