II. İŞLETME MÜDÜRLERİ İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ'ün başkanlığında Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları ve Taşra Teşkilatı İşletme Müdürlerinin katılımı ile EÜAŞ Yeni Kampüs Hamdi Toker Toplantı Salonunda 2019 yılı II. İşletme Müdürleri İstişare Toplantısı gerçekleştirild​i.

ŞİRKETİMİZDE BAYRAMLAŞMA PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

Genel Müdürümüz Dr. İzzet Alagöz’ün katılımıyla bayramlaşma programı gerçekleşti

“HER TÜRLÜ SORUNU KENDİ BAŞIMIZA ÇÖZEBİLİRSEK, ENERJİ MALİYETLERİMİZİ DAHA FAZLA DÜŞÜRÜRÜZ”

​Genel Müdürümüz Dr. İzzet Alagöz Obruk HES İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti. 3. Ve 4. Ünite rehabilitasyon çalışmalarını yerinde inceleyen Genel Müdürümüz, otomasyon, röle ve kontrol sistemleri hakkında bilgi aldı. 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ ERMENEK VE GEZENDE HES’İ ZİYARET ETTİ

​Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ Ermenek ve Gezende HES İşletme Müdürlüklerine teknik ziyaret gerçekleştirdi.  

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ’ÜN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

​Şanlı tarihi muhteşem zaferlerle dolu olan bu necip Milletin bir kez daha büyük bir destan yazdığı gündür 15 Temmuz. 7 bin yıllık geçmişi olan kadim bir devlet ve milletin kurşuna, tanka ve uçağa karşı yürüyen aziz evlatlarının genlerindeki binlerce yıllık ruhla hareket ettiği gündür.  15 Temmuz'da bütün dünya, çoktandır şahit olmadığı, yalnızca kitaplarda okunan veya masal sandığı bir destansı kahramanlığa tanıklık etmiştir.

EÜAŞ İSGS TESCİL EDİLEN İLK KAMU YAZILIMI OLDU

​İş sağlığı ve güvenliği alanında kurumlara sağlanacak karar destek sisteminin ön hazırlığını oluşturmak ve mevcut verilerin anlamlandırılması amacıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi (İBYS) geliştirilmiştir.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DOĞU KARADENİZ VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Genel Müdürümüz Dr. İzzet Alagöz Doğu Karadeniz ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti. 

ELEKTRİĞE 175 MEGAVATLIK MOBİL SANTRAL DESTEĞİ

Elektrik Üretim A.Ş. (EÜAŞ) elektrik kesintileri ve arıza durumlarında kullanılmak üzere 7 adet mobil elektrik santral alımı gerçekleştirdi. 

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ KURULMASI VE BELGELENDİRİLMESİ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Teşekkülümüz Merkez ve Taşra Teşkilatında, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,       ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarını kapsayacak şekilde Entegre Yönetim Sisteminin kurulması ve belgelendirilmesinin sağlanması amacıyla 9 Mayıs 2018 tarihinde çalışmalara başlandı

25. ULUSLARARASI ENERJİ VE ÇEVRE FUARI VE KONFERANSI (ICCI 2019) GERÇEKLEŞTİ.

​ICCI 2019 Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 28 – 30 Mayıs tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirildi. 

Sayfalar:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
​​

​​​​​