GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

​Bugün Türk Milletinin hain çetelere karşı koyduğu o özel günün ikinci yıl dönümü. İki yıl önce bugün genç, yaşlı, kadın erkek bütün bir millet topyekun sokaklara döküldü; namluların, tüfeklerin, tankların, kurşunların karşısına çıktı ve devletini hainlere yem etmedi. Türkiye Cumhuriyeti'nin bekasına kast eden hainler şehitlerimiz ve gazilerimizin kahramanca duruşu ve direnişi karşısında ezilmişlerdir. Nesillerdir şüheda kanıyla sulanmış bu aziz topraklar 15 Temmuz gecesi 249 şehidi daha bağrına bastı. 15 Temmuz şehitlerimiz hiç unutulmayacaktır. Yüce Türk milletinin evlatları iki yıl önce bugün canlarını milli birliğimizi ve  demokrasimizi korumak gayesiyle verdiler. Kahraman milletimiz gelecekte istikbaline ve istiklaline kast etme hayalinde olanlara yine aynı direnç ve kararlılıkla gereken dersi verecektir. 

YENİ ATANAN GENEL MÜDÜR YARDIMCILARIMIZ YILMAZ ÇİĞDEM VE HAKAN KORKMAZ GÖREVLERİNE BAŞLADI

Şirketimiz bünyesine Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Yılmaz ÇİĞDEM (V) ve Hakan KORKMAZ (V) Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN’ın (V) katıldığı törenle görevlerine başladılar.

EÜAŞ VE DSİ ARASINDA HURMAN NEHRİ DERİVE EDİLMESİ PROTKOLÜ İMZALANDI

​Şirketimiz, Afşin-Elbistan C-D Kömür Sahasının yatırıma açılması amacıyla yürütülen proje çalışmaları kapsamında, Hurman Nehri ve yan kollarının, kömür sahası dışına derive (çıkarmak) edilmesi konusunda planlama çalışmaları yapmak üzere Şirketimiz ile DSİ Genel Müdürlüğü arasında 05 Temmuz 2018 tarihinde bir Ön Protokol imzalandı.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ AÇILIŞ PROGRAMINA KATILDI.

​Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN,  Entegre Yönetim Sistemi  (ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) kurulumu ve belgelendirilmesine yönelik çalışmalar kapsamında başlatılan Entegre Yönetim Sistemi Eğitimlerinin Ankara'da gerçekleştirilen açılış programına katıldı.​

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

​GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN   RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN KATILIMIYLA GELENEKSEL EÜAŞ İFTAR PROGRAMLARIMIZIN SONUNCUSU MUŞ ALPARSLAN HES’TE GERÇEKLEŞTİ

​Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN’ın katılımıyla birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirerek perçinlediğimiz iftar programlarına Alparslan 1  Hes ‘ te düzenlenen  program ile devam edildi.​

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

​Genel Müdürlüğümüzde tüm EÜAŞ ailesinin katılımıyla Ramazan bayramı - bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Program öncesinde Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN bazı çalışanlarımızı birimlerinde bizatihi ziyaret ederek Ramazan bayramlarını tebrik etti. 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DOĞU KARADENİZ VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNDE DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMLARINA KATILDI.

​Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN, Genel Müdür Yardımcımız İrfan YILMAZ, Hidrolik Santraller Daire Başkanı Mithat YÜKSEL ve Destek Hizmetleri Daire Başkanı Şahin ARAT 8-9 Haziran 2018 tarihlerinde Doğu Karedeniz ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğüne teknik ziyaret gerçekleştirdi.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN KATILIMIYLA GELENEKSEL EÜAŞ İFTAR PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Yardımlaşma ve dayanışma başta olmak üzere sevgi ve huzur ikliminin gönüllerimizde en yüksek mertebede yaşandığı mübarek Ramazan Şerif ayında iftar sofralarımız kurulmaya devam ediyor.  Bu manevi iklimin ışığında birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacıyla Genel Müdürlüğümüz çalışanlarının katılımıyla 7 Haziran 2018 tarihinde Ankara'da iftar programı gerçekleştirildi.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN AFŞİN – ELBİSTAN BÖLGESİ ÇALIŞANLARIMIZLA İFTAR PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ.

Birlik beraberlik ve kardeşliğin sembolü olan mübarek Ramazan ayında iftar sofralarımız kurulmaya devam ediyor.  Bu doğrultuda Afşin – Elbistan A-B ve Linyitlerinde görev yapan çalışanlarımızın katılımıyla 5 Haziran 2018 tarihinde Kahramanmaraş'ta iftar programı düzenlendi.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN İSTANBUL FUEL-OİL VE DGKÇ SANTRALI (B) İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNDE DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINA KATILDI.

​Ülkemizin dört bir yanında faaliyet gösteren İşletme Müdürlüklerimiz ile Merkez teşkilatımız arasındaki bağları güçlendirmek için birlik beraberliğin ve kardeşliğin sembolü olan mübarek Ramazan ayında iftar sofralarımız kurulmaya devam ediyor.

Sayfalar:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
​​

​​​​​