GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

​Bugün, Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın Başkomutanlığındaki ordularımızla kazandığımız, Kurtuluş Savaşımızın en büyük zaferi olan Başkomutan Meydan Muharebesinin 96'ncı yıldönümü. Bu zaferle tarihe gömülmek istenen milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuş ve uçurumun kenarından dönerek 1071 Malazgirt’te bu topraklara vurduğu mührü tüm dünyaya yeniden göstermiştir. 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Yardımlaşma ve dayanışma ruhunun en güzel örneklerinin sergilendiği, milli ve dini ortak değerlerimizin canlandığı bir Kurban Bayramı'na daha milletçe ulaşmanın mutluluğunu ve coşkusunu yaşıyoruz.

DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM DEVAM EDİYOR

​Enerjide bağımsız Türkiye hedefine yönelik geçen yıl başlatılan değişim dönüşüm süreci kapsamında, Şirketimizde yapısal ve operasyonel iyileştirme ve geliştirmelerle ilgili istişarelerin ve bilgilendirmelerin yapıldığı "2. EÜAŞ İşletmeler Buluşması" gerçekleştirildi.​​

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

​Bugün Türk Milletinin hain çetelere karşı koyduğu o özel günün ikinci yıl dönümü. İki yıl önce bugün genç, yaşlı, kadın erkek bütün bir millet topyekun sokaklara döküldü; namluların, tüfeklerin, tankların, kurşunların karşısına çıktı ve devletini hainlere yem etmedi. Türkiye Cumhuriyeti'nin bekasına kast eden hainler şehitlerimiz ve gazilerimizin kahramanca duruşu ve direnişi karşısında ezilmişlerdir. Nesillerdir şüheda kanıyla sulanmış bu aziz topraklar 15 Temmuz gecesi 249 şehidi daha bağrına bastı. 15 Temmuz şehitlerimiz hiç unutulmayacaktır. Yüce Türk milletinin evlatları iki yıl önce bugün canlarını milli birliğimizi ve  demokrasimizi korumak gayesiyle verdiler. Kahraman milletimiz gelecekte istikbaline ve istiklaline kast etme hayalinde olanlara yine aynı direnç ve kararlılıkla gereken dersi verecektir. 

YENİ ATANAN GENEL MÜDÜR YARDIMCILARIMIZ YILMAZ ÇİĞDEM VE HAKAN KORKMAZ GÖREVLERİNE BAŞLADI

Şirketimiz bünyesine Genel Müdür Yardımcısı olarak atanan Yılmaz ÇİĞDEM (V) ve Hakan KORKMAZ (V) Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN’ın (V) katıldığı törenle görevlerine başladılar.

EÜAŞ VE DSİ ARASINDA HURMAN NEHRİ DERİVE EDİLMESİ PROTKOLÜ İMZALANDI

​Şirketimiz, Afşin-Elbistan C-D Kömür Sahasının yatırıma açılması amacıyla yürütülen proje çalışmaları kapsamında, Hurman Nehri ve yan kollarının, kömür sahası dışına derive (çıkarmak) edilmesi konusunda planlama çalışmaları yapmak üzere Şirketimiz ile DSİ Genel Müdürlüğü arasında 05 Temmuz 2018 tarihinde bir Ön Protokol imzalandı.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİ AÇILIŞ PROGRAMINA KATILDI.

​Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN,  Entegre Yönetim Sistemi  (ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) kurulumu ve belgelendirilmesine yönelik çalışmalar kapsamında başlatılan Entegre Yönetim Sistemi Eğitimlerinin Ankara'da gerçekleştirilen açılış programına katıldı.​

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

​GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN   RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN KATILIMIYLA GELENEKSEL EÜAŞ İFTAR PROGRAMLARIMIZIN SONUNCUSU MUŞ ALPARSLAN HES’TE GERÇEKLEŞTİ

​Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN’ın katılımıyla birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirerek perçinlediğimiz iftar programlarına Alparslan 1  Hes ‘ te düzenlenen  program ile devam edildi.​

Sayfalar:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
​​

​​​​​