GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ’ÜN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

​Şanlı tarihi muhteşem zaferlerle dolu olan bu necip Milletin bir kez daha büyük bir destan yazdığı gündür 15 Temmuz. 7 bin yıllık geçmişi olan kadim bir devlet ve milletin kurşuna, tanka ve uçağa karşı yürüyen aziz evlatlarının genlerindeki binlerce yıllık ruhla hareket ettiği gündür.  15 Temmuz'da bütün dünya, çoktandır şahit olmadığı, yalnızca kitaplarda okunan veya masal sandığı bir destansı kahramanlığa tanıklık etmiştir.

EÜAŞ İSGS TESCİL EDİLEN İLK KAMU YAZILIMI OLDU

​İş sağlığı ve güvenliği alanında kurumlara sağlanacak karar destek sisteminin ön hazırlığını oluşturmak ve mevcut verilerin anlamlandırılması amacıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi (İBYS) geliştirilmiştir.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DOĞU KARADENİZ VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Genel Müdürümüz Dr. İzzet Alagöz Doğu Karadeniz ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğünü ziyaret etti. 

ELEKTRİĞE 175 MEGAVATLIK MOBİL SANTRAL DESTEĞİ

Elektrik Üretim A.Ş. (EÜAŞ) elektrik kesintileri ve arıza durumlarında kullanılmak üzere 7 adet mobil elektrik santral alımı gerçekleştirdi. 

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ KURULMASI VE BELGELENDİRİLMESİ ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

Teşekkülümüz Merkez ve Taşra Teşkilatında, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi,       ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarını kapsayacak şekilde Entegre Yönetim Sisteminin kurulması ve belgelendirilmesinin sağlanması amacıyla 9 Mayıs 2018 tarihinde çalışmalara başlandı

25. ULUSLARARASI ENERJİ VE ÇEVRE FUARI VE KONFERANSI (ICCI 2019) GERÇEKLEŞTİ.

​ICCI 2019 Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 28 – 30 Mayıs tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirildi. 

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ - YÖNETİMİN GÖZDEN GEÇİRMESİ (YGG) TOPLANTISI

​Teşekkülümüz Merkez ve Taşra Teşkilatında, ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO-14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO-45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarını kapsayacak şekilde Entegre Yönetim Sisteminin kurulması ve belgelendirilmesinin sağlanması amacıyla yapılan çalışmalar devam etmektedir. 

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ BİLGİLENDİRME VE FARKINDALIK EĞİTİMİ

​Teşekkülümüzde, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarını kapsayacak şekilde Entegre Yönetim Sisteminin (EYS) kurulması ve belgelendirilmesinin sağlanması amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir. 

EÜAŞ 3. GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

​EÜAŞ'ın her yıl düzenlediği Geleneksel İftar Programı bu yıl Gölbaşı Vilayetler evinde gerçekleştirildi. Programa Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ'ün yanı sıra Genel Müdür Yardımcılarımız, Daire Başkanlarımız ile çok sayıda EÜAŞ çalışanı katıldı. 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN ÖZEL ÇALIŞMA

Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ) Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ, enerji verimliliğiyle ilgili özel çalışma yapacaklarını belirterek, "Enerji verimliliğini portföy bazında her yıl yüzde 1 artıracağız. 5 yılda enerji verimliliğini yüzde 5 arttırmış olacağız." dedi.

Sayfalar:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23 
​​

​​​​​