GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ’ÜN 10 KASIM MESAJI

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ebediyete intikalinin 80. yıldönümünü yaşıyoruz. O dönemde  onun önderliğinde yeşeren milli mücadele ruhunu tazelediğimiz bugün Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşları ile vatan savunması için  canlarını feda etmiş tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyorum.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ İZZET ALAGÖZ’ÜN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Milletimizin iradesini ve demokrasiyi esas alarak kurduğu ve bizlere emanet ettiği Cumhuriyet’in bugün 95.yıldönümüne ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. 15 Temmuz başta olmak üzere bu emanete sahip çıkıp aynı fedakârlıkları göstererek milletimizin iradesini korumak ve vatan savunmasını sağlamak için tarihimiz boyunca kahramanca mücadele ederek canlarını feda etmiş tüm aziz şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyor, EÜAŞ çalışanları olarak milletimizin Cumhuriyet Bayramını en samimi duygularımızla kutluyorum.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN KATILIMIYLA YÖNETİM ÇALIŞAN BULUŞMALARI PROGRAMLARININ İLK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

EÜAŞ "Yönetim Çalışan Buluşmaları" programının ilk toplantısı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı personeli ile Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü kampüsünde bulunan Hamdi Toker toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN, Genel Müdür Yardımcımız Yılmaz ÇİĞDEM, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Yücel KARTAL, Destek Hizmetleri ve aynı zamanda İş Sağlığı ve Güvenliği Dairesi Başkanı Şahin ARAT'ın  yanı sıra İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Ramazan BOZKURT'da katıldı.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

​Bugün, Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın Başkomutanlığındaki ordularımızla kazandığımız, Kurtuluş Savaşımızın en büyük zaferi olan Başkomutan Meydan Muharebesinin 96'ncı yıldönümü. Bu zaferle tarihe gömülmek istenen milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuş ve uçurumun kenarından dönerek 1071 Malazgirt’te bu topraklara vurduğu mührü tüm dünyaya yeniden göstermiştir. 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Yardımlaşma ve dayanışma ruhunun en güzel örneklerinin sergilendiği, milli ve dini ortak değerlerimizin canlandığı bir Kurban Bayramı'na daha milletçe ulaşmanın mutluluğunu ve coşkusunu yaşıyoruz.

DEĞİŞİM DÖNÜŞÜM DEVAM EDİYOR

​Enerjide bağımsız Türkiye hedefine yönelik geçen yıl başlatılan değişim dönüşüm süreci kapsamında, Şirketimizde yapısal ve operasyonel iyileştirme ve geliştirmelerle ilgili istişarelerin ve bilgilendirmelerin yapıldığı "2. EÜAŞ İşletmeler Buluşması" gerçekleştirildi.​​

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

​Bugün Türk Milletinin hain çetelere karşı koyduğu o özel günün ikinci yıl dönümü. İki yıl önce bugün genç, yaşlı, kadın erkek bütün bir millet topyekun sokaklara döküldü; namluların, tüfeklerin, tankların, kurşunların karşısına çıktı ve devletini hainlere yem etmedi. Türkiye Cumhuriyeti'nin bekasına kast eden hainler şehitlerimiz ve gazilerimizin kahramanca duruşu ve direnişi karşısında ezilmişlerdir. Nesillerdir şüheda kanıyla sulanmış bu aziz topraklar 15 Temmuz gecesi 249 şehidi daha bağrına bastı. 15 Temmuz şehitlerimiz hiç unutulmayacaktır. Yüce Türk milletinin evlatları iki yıl önce bugün canlarını milli birliğimizi ve  demokrasimizi korumak gayesiyle verdiler. Kahraman milletimiz gelecekte istikbaline ve istiklaline kast etme hayalinde olanlara yine aynı direnç ve kararlılıkla gereken dersi verecektir. 

Sayfalar:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
​​

​​​​​