EÜAŞ 3. GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI GERÇEKLEŞTİ

​EÜAŞ'ın her yıl düzenlediği Geleneksel İftar Programı bu yıl Gölbaşı Vilayetler evinde gerçekleştirildi. Programa Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ'ün yanı sıra Genel Müdür Yardımcılarımız, Daire Başkanlarımız ile çok sayıda EÜAŞ çalışanı katıldı. 

ENERJİ VERİMLİLİĞİ İÇİN ÖZEL ÇALIŞMA

Elektrik Üretim Anonim Şirketi (EÜAŞ) Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ, enerji verimliliğiyle ilgili özel çalışma yapacaklarını belirterek, "Enerji verimliliğini portföy bazında her yıl yüzde 1 artıracağız. 5 yılda enerji verimliliğini yüzde 5 arttırmış olacağız." dedi.

EÜAŞ 10.ENERJİ VERİMLİLİĞİ FORUMU VE FUARINA KATILDI

​Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımızın koordinasyonunda düzenlenen 10.Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşti.

Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinin 2019 Yılı Kamp Talep Formu

​Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinin 2019 Yılı Kamp Talep Formu

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ KARKAMIŞ VE BİRECİK HES İŞLETME MÜDÜRLÜKLERİNE TEKNİK ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

​Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ Karkamış ve Birecik HES İşletme Müdürlüklerine 28 Mart 2019 tarihinde teknik ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Genel Müdürümüze Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan KARASU, Hidrolik Santraller Daire Başkanı Mithat YÜKSEL, Genel Müdür Danışmanı Ali Ekrem ASLAN ve Kurumsal İletişim Müdürü Burak SAĞLAM eşlik etti.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ KARAKAYA HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEKNİK ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

​Şirketimiz Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ Karakaya HES İşletme Müdürlüğü'ne 08.03.2019 tarihinde teknik bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan KARASU, Hidrolik Santrallar Daire Başkanı Mithat YÜKSEL, , Elektrik Piyasası Hizmetleri Dairesi Başkanı Remzi DEMİR, Bakım Yönetimi Daire Başkanı Serkan ÖZEK, İnşaat ve Kamulaştırma Dairesi Başkanı Kazım ÖZGÜR, Genel Müdür Danışmanı ve Kurumsal İletişim Müdürü Burak SAĞLAM da Genel Müdürümüze eşlik etti.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ DÜNYA KADINLAR GÜNÜ SEBEBİYLE KADIN ÇALIŞANLARIMIZ İLE KAHVALTI ORGANİZASYONUNDA BİRAYARA GELDİ

​Şirketimiz Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ ve değerli eşi, merkez ve taşra teşkilatımızda görev yapan kadın çalışanlarımız ile yeni kampüsümüzde düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar günü kahvaltı programında bir araya geldi.

ERMENEK HES’TE BYS Yazılımı 1. Yıl Toplantısı Yapıldı

​Şirketimiz, santrallarında modern çağın gereklerine uygun bir Bakım Yönetim Sistemi anlayışı ile işletmelerde kullanılan makine, ekipman ve sistemlerin verimli ve sorunsuz bir biçimde çalışmasını sağlayan, insan kaynaklarını etkin kullanan, plansız duruşların ve arızaların en aza indirilmesini sağlayan, emre amadeliği ve güvenilirliği en üst seviyede tutan, kestirimci bakım temelli bakım yapabilen bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.​

18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi Anma Günü

18 Mart Çanakkale Şehitlerimizi anma gününü tebrik eder, ecdadımıza layık vatan evladı olmayı niyaz ederim. 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ ALPASLAN-1 HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEKNİK ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Şirketimiz Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ Alpaslan -1 HES İşletme Müdürlüğü’ne 25 Şubat 2019 tarihinde teknik bir ziyaret gerçekleştirdi.

2. TÜRKİYE ENERJİ VE DOĞAL KAYNAKLAR ZİRVESİ İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ

​Enerji kaynaklarının ve enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirildiği ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışıldığı 2. Türkiye Enerji ve Doğal Kaynaklar Zirvesi 25 Şubat 2019 tarihinde İstanbul'da gerçekleşti.

Sayfalar:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
​​

​​​​​