GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ ASLANTAŞ HES’İ ZİYARET ETTİ

Sayın Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ  Aslantaş HES İşletme Müdürlüğü'ne 11 Ocak 2019 tarihinde teknik ziyaret gerçekleştirildi.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DİCLE VE YÖRESİ HES İLE TEMSAN DİYARBAKIR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE TEKNİK ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

​Şirketimiz Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ Dicle ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğü ile TEMSAN Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Diyarbakır İşletme Müdürlüğüne 27-28 Aralık 2018 tarihlerinde teknik ziyaret gerçekleştirdi.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ SARIYAR HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEKNİK ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

​Şirketimiz Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ Sarıyar Hasan Polatkan HES İşletme Müdürlüğü'ne 21 Aralık 2018 tarihinde teknik bir ziyaret gerçekleştirdi. 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ KEBAN HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ’NE TEKNİK ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Şirketimiz Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ Keban HES İşletme Müdürlüğü’ne 10 Aralık 2018 tarihinde teknik bir ziyaret gerçekleştirdi. 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR.İZZET ALAGÖZ ENGELLİ PERSONELİMİZLE KAHVALTI PROGRAMINDA BİR ARAYA GELDİ.

​3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ ile Şirketimizde görev yapan engelli personellerimiz kahvaltı programında bir araya geldi.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. İZZET ALAGÖZ’ÜN 10 KASIM MESAJI

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ebediyete intikalinin 80. yıldönümünü yaşıyoruz. O dönemde  onun önderliğinde yeşeren milli mücadele ruhunu tazelediğimiz bugün Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşları ile vatan savunması için  canlarını feda etmiş tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla anıyorum.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ İZZET ALAGÖZ’ÜN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Milletimizin iradesini ve demokrasiyi esas alarak kurduğu ve bizlere emanet ettiği Cumhuriyet’in bugün 95.yıldönümüne ulaşmanın sevincini yaşıyoruz. 15 Temmuz başta olmak üzere bu emanete sahip çıkıp aynı fedakârlıkları göstererek milletimizin iradesini korumak ve vatan savunmasını sağlamak için tarihimiz boyunca kahramanca mücadele ederek canlarını feda etmiş tüm aziz şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyor, EÜAŞ çalışanları olarak milletimizin Cumhuriyet Bayramını en samimi duygularımızla kutluyorum.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MÜCAHİT ALKAN’IN KATILIMIYLA YÖNETİM ÇALIŞAN BULUŞMALARI PROGRAMLARININ İLK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

EÜAŞ "Yönetim Çalışan Buluşmaları" programının ilk toplantısı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı personeli ile Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü kampüsünde bulunan Hamdi Toker toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN, Genel Müdür Yardımcımız Yılmaz ÇİĞDEM, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanı Yücel KARTAL, Destek Hizmetleri ve aynı zamanda İş Sağlığı ve Güvenliği Dairesi Başkanı Şahin ARAT'ın  yanı sıra İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Ramazan BOZKURT'da katıldı.

Sayfalar:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
​​

​​​​​