Oturum Aç
31.5.2019 -


ICCI 2019 Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 28 – 30 Mayıs tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirildi.

Türkiye'de 1994 yılından itibaren her yıl düzenlenen ve bu yıl 25.si gerçekleştirilen uluslararası enerji ve çevre fuarına Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ'ün yansıra Daire Başkanlarımız, ilgili yönetici ve mühendislerimiz de katıldı.

Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ, ETKB Proje Destekler Dairesi Isı Ve Kojenerasyon Grup Koordinatörü Burhan GÜLDİBİ, ARÇELİK A.Ş. Enerji Yöneticisi Ömer ÜNAL, REENGEN Kurucu Ortağı Şahin ÇAĞLAYAN ve GE Dijital Türkiye Genel Müdürü Uygar DOYURAN'ın konuşmacı olarak yer aldığı Enerji verimliliğinde büyük veri ve yapay zekâ uygulamaları başlıklı özel TESAB oturumunun başkanlığını yaptı.

Bu yıl enerjide değişim ve dönüşüm temasının işlendiği ve enerjide liberalleşme, yeniden yapılanma, talep ve arz projeksiyonları, AB enerji politikaları, kojenerasyon, yüksek verimli enerji üretim teknolojileri, enerji tesis işletmeciliği, yenilenebilir enerji, atık yönetimi, geri dönüşüm sistemleri ve çevre teknolojileri gibi teknik konulara da yer verilen fuarda şirketimiz de özel bir stant açılarak temsil edildi. Üç gün süren fuar 30 Mayıs 2019 tarihinde sona erdi.

EYS200519.png