Oturum Aç
19.4.2019 -


​​​​

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığımızın koordinasyonunda düzenlenen 10.Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşti.

Sayın Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih DÖNMEZ 'in katıldığı ve açılış konuşmalarını gerçekleştirdiği 10.Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı'na, Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ'ün yansıra Daire Başkanlarımız, ilgili yönetici ve mühendislerimizde iştirak etti. Şirketimiz ayrıca Enerji verimliliğine yönelik faaliyette bulunan ve faaliyetlerini geliştirmekte olan çok sayıda ulusal ve uluslararası firmanın katılım gösterdiği fuarda özel bir stant açarak temsil edildi.

Enerji verimliliği bilincini geliştirmek ve bu alandaki uzmanların profesyonel deneyimleriyle de birlikte enerji verimliliği alanında gelişmeler sağlanması amacıyla düzenlenen forum kapsamında, Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ  - Bir Kaynak Olarak Enerji Verimliliği- başlıklı oturumun başkanlığını yaptı.   https://youtu.be/qm2a92pL4vQ

Enerji Verimliliği alanında karşılaşılan sorunların paylaşıldığı ve değerlendirildiği çözüm önerilerinin sunulduğu birçok ulusal ve uluslararası firmanın stant açtığı 10.Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı (EVF 2017) 12 Nisan 2019 tarihinde sona erdi.

EYS200519.png