Oturum Aç
5.4.2019 -


Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ Karkamış ve Birecik HES İşletme Müdürlüklerine 28 Mart 2019 tarihinde teknik ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Genel Müdürümüze Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan KARASU, Hidrolik Santraller Daire Başkanı Mithat YÜKSEL, Genel Müdür Danışmanı Ali Ekrem ASLAN ve Kurumsal İletişim Müdürü Burak SAĞLAM eşlik etti. 

Genel Müdürümüz ve beraberindeki heyet öncelikle Karkamış HES'i ziyaret ederek santral ve sahasında teknik incelemelerde bulundu. Karkamış HES İşletme Müdürü Tayfun KÜÇÜKER' den Santralin genel durumu, çevre ve işletme performansı, yapılan ve devam eden rehabilitasyon çalışmaları, üretim değerleri vb. konular hakkında bilgi alan Genel Müdürümüz, teknik ve idari personelin katılımıyla gerçekleştirilen İş Sağlığı ve Güvenliği bilgilendirme toplantısının akabinde buradaki ziyaretini tamamlayarak Birecik HES İşletme Müdürlüğüne hareket etti. 

Birecik HES İşletme Müdürlüğünde özellikle rehabilitasyonu devam eden 2 no'lu ünitede incelemelerde bulunan Genel Müdürümüz, İşletme Müdürü Ali KARAKEÇİLİ'den konuyla ilgili detaylı bilgiler aldı. Akabinde İşletme Müdürlüğümüzün teknik ve idari yöneticilerinin katımıyla düzenlenen değerlendirme toplantısının ardından teknik ziyaretlerini tamamlayarak santralden ayrıldı.​

EYS200519.png