Oturum Aç
25.3.2019 -


Şirketimiz Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ ve değerli eşi, merkez ve taşra teşkilatımızda görev yapan kadın çalışanlarımız ile yeni kampüsümüzde düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar günü kahvaltı programında bir araya geldi. 

Tüm kadın çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayarak konuşmasına başlayan Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ, toplumumuzda kadının çok saygın bir yeri olduğunu, aileden iş hayatına kadar her noktada etkin ve katılımcı olarak yer alan kadınların bu sayede ülkemizin her yönüyle gelişmesine büyük  katkılar verdiğini ifade etti. 

Taşra ve merkezden teşkilatımızdan yoğun katılımın olduğu programda; kadın çalışanlarımız, Genel Müdürümüze böyle bir organizasyon da bir araya gelme imkânı sağladıkları için duydukları mutluluğu iletip aynı zamanda öneri ve dileklerini paylaştılar. 

Özellikle yeni kampüs binasına kreş açılması hususunda taleplerini ileten kadın çalışanlarımız Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ' den konuyla ilgili gerekli çalışmaların yapılacağı müjdesini aldılar. 

Birlik ve beraberlik içinde Şirketimizi daha iyi noktalara taşımak ve fedakârca çalışarak ülkemize en iyi hizmeti vermek adına neler yapılabileceği konularının tartışıldığı program kadın çalışanlarımızın Genel Müdürümüz ile hatıra fotoğrafı çekimlerinin akabinde sona erdi.​

EYS200519.png