Oturum Aç
23.1.2019 -


Genel Müdürümüz Sayın Dr. İzzet ALAGÖZ Adana ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğü ile Çatalan HES İşletme Müdürlüğü'ne 21 Ocak 2019 tarihinde teknik ziyaret gerçekleştirdi.  Ziyaret kapsamında Genel Müdürümüze Hidrolik Santraller Daire Başkanı Mithat YÜKSEL ve Kurumsal İletişim Müdürü Burak SAĞLAM eşlik etti.

TEİAŞ 18. Bölge Müdürü Yılmaz EĞERCİ'nin'de dâhil olduğu teknik ziyarette, Adana ve Yöresi HES İşletme Müdürü Bekir KAYA ile Çatalan HES İşletme Müdürü Cenk CENGİZ 'den santrallerin tarihçesi, bugünkü durumu, başlayan, devam etmekte olan ve çözüm bekleyen işler hakkında brifing alan Genel Müdürümüz ALAGÖZ akabinde santrallerin her kademeden teknik ve idari personeliyle bir araya gelerek çalışanların görüş ve önerilerini dinleyip değerlendirmelerde bulundu.

Santrallerin; performans, verimlilik, güvenilirlik, sürekliliğin sağlanması ve emre amadelik değerlerini optimize etmek için çalışmaların titizlikle devam etmesi ve özellikle arz güvenliğini sağlamak amacıyla önemli mekanizmaların yedeklerini bulundurmaları hususunda talimatlarını İşletme Müdürlerine ileten Genel Müdürümüz, santrallerde gerçekleştirilen teknik incelemenin ardından İşletme Müdürlüğü personellerine çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretlerini tamamladı.​

EYS200519.png