Oturum Aç
4.1.2019 -


Şirketimiz Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ Dicle ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğü ile TEMSAN Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Diyarbakır İşletme Müdürlüğüne 27-28 Aralık 2018 tarihlerinde teknik ziyaret gerçekleştirdi.

 

Ziyaret kapsamında Genel Müdürümüze Hidrolik Santrallar Daire Başkanı Mithat YÜKSEL ve Genel Müdür Danışmanları Burak SAĞLAM ile Ali Ekrem ARSLAN eşlik etti. İlk gün özellikle Dicle HES'te dolusavak kapağı ile ilgili çalışmaları yerinde tetkik eden Genel Müdürümüz ayrıca DSİ Bölge Müdürlüğü personelinden de çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı. Akabinde Dicle HES İşletme Müdürlüğünün her kademeden idari ve teknik personeliyle bir araya gelerek çalışanların görüş ve önerilerini dinleyip değerlendirmelerde bulundu.

 

İkinci gün TEMSAN Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren Diyarbakır İşletme Müdürlüğünü ziyaret ederek İşletme Müdürlüğü sahasında bulunan atölyelerde teknik incelemelerde bulunan Genel Müdürümüz, devam eden çalışmalar ve projeler hakkında Temsan Genel Müdürü İbrahim TOPRAK'tan bilgi alarak ziyaretlerini tamamladı.​

EYS200519.png