Oturum Aç
25.12.2018 -


​​​​Şirketimiz Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ Sarıyar Hasan Polatkan HES İşletme Müdürlüğü'ne 21 Aralık 2018 tarihinde teknik bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında, Genel Müdür Yardımcısı Nurettin KULALI, Hidrolik Santrallar Daire Başkanı Mithat YÜKSEL, Bakım Yönetimi Daire Başkanı Serkan ÖZEK, Test Müdürü Mahmut ŞERBETÇİOĞLU, Genel Müdür Danışmanları Burak SAĞLAM, Oktay KORKMAZ ve 19 Mayıs Üniversitesi Emekli Öğretim Üyesi Dr. Ali KURT da Genel Müdürümüze eşlik etti. Tüm termik ve hidroelektrik santrallerimize teknik destek sağlayan Sarıyar HES'de, Generatör Bobini İmalat Atölyesi ve Mekanik Atölyesi'nde teknik incelemelerde bulunan Genel Müdürümüz ve beraberindeki heyet, santral yöneticilerinden devam eden çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ teknik incelemelerin ardından İşletme Tesislerinde teknik ve idari personelin katılımıyla düzenlenen toplantının ardından İşletme Müdürü Orhan ZORBA ve personeline çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini tamamladı.​EYS200519.png