Oturum Aç
14.12.2018 -


​Şirketimiz Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ Keban HES İşletme Müdürlüğü'ne 10 Aralık 2018 tarihinde teknik bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret kapsamında Hidrolik Santraller Daire Başkanı Mithat YÜKSEL, Bakım Yönetimi Daire Başkanı Serkan ÖZEK ve 19 Mayıs Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Okan ÖZGÖNENEL'de Genel Müdürümüze eşlik etti.

Genel Müdürümüz ve beraberindeki heyet, Keban HES Ünite-1 ve Ünite-2'de teknik incelemelerde bulunarak devam etmekte olan rehabilitasyon çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldılar. Akabinde; Keban HES İşletme Müdürü Etem CAMCI, Sarıyar HES İşletme Müdürü Orhan ZORBA, Elektrik Test Müdürü Mahmut ŞERBETÇİOĞLU ile Keban HES İşletme Müdürlüğü, Sarıyar HES İşletme Müdürlüğü ve Elektrik Test Müdürlüğü idari ve teknik personeli ile bir tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Genel Müdürümüz ve beraberindeki heyet, santralde yaptıkları teknik incelemelerin ve değerlendirmelerin ardından İşletme Müdürlükleri personellerine çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretlerini tamamladı.​

EYS200519.png