Oturum Aç
4.12.2018 -


​​​3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ ile Şirketimizde görev yapan engelli personellerimiz kahvaltı programında bir araya geldi.

Engelli çalışma arkadaşlarımızın mevcut şartlarıyla ilgili fikirlerini ve beklentilerini tek tek paylaşarak samimi bir sohbet havasında başlayan program akabinde Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ'ün değerlendirmeleriyle devam etti.

Engelli çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu ifade eden Genel Müdürümüz,  hiç kimsenin engelli olmayı hak etmediğini ve herkesin bir engelli adayı olduğunu unutmaması gerektiğini belirterek sözlerine başladı.  Bugün burada dinlediği bütün engelli arkadaşlarımızın beklentilerinin ortak noktasının çalışma ortamında daha fazla sorumluluk almak olduğunun altını çizen Genel Müdürümüz, katkı vermek için bu kadar çabalayan engelli arkadaşlarımıza karşı mevcut şartların daha iyi hale getirilmesi için bütün imkânların kullanılacağının altını çizdi. Öncelikle konuşma engelli arkadaşlarımızın birbirleri haricinde diğer çalışma arkadaşları ile iletişim kurabilmeleri için dil eğitimi talebini değerlendiren Genel Müdürümüz, çalışmaların hemen başlatılarak belirli periyodlar halinde kurum personelimize bu eğitimin verilmesini istedi.

Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ'ün yanı sıra Genel Müdür Yardımcılarımız Nurettin KULALI, İrfan YILMAZ, Hakan KORKMAZ ile Destek Hizmetleri Daire Başkanı Şahin ARAT ve İnsan Kaynakları Daire Başkanı Ramazan BOZKURT'un da katıldığı kahvaltı programı toplu fotoğraf çekimin ardından sona erdi.​

​​