Oturum Aç
26.11.2018 -


​​

Şirketimiz Genel Müdürü Dr. İzzet ALAGÖZ, Genel Müdür Yardımcımız Hakan KORKMAZ ve Termik Santraller Daire Başkanı Oğuzhan YILDIZ İstanbul Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali A ile İstanbul Fuel Oil ve Doğalgaz Kombine Çevrim Santrali B İşletme Müdürlüklerine 21 Kasım 2018 tarihinde teknik ziyaret gerçekleştirdi.

Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ, A ve B Santrali İşletme Müdürlüğü çalışanlarıyla düzenlenen tanışma toplantısında; iş sağlığı ve güvenliği, zamanın iyi kullanılarak yürütülmekte olan projelerin hızlı bir şekilde sonuçlandırılması ve ekip çalışması hususlarının öneminden bahsetti.

Tanışma toplantısının ardından A Santrali İşletme Müdürü Sayın Şükrü İLHAN ve B Santrali İşletme Müdürü Sayın Halil ALBAYRAK santrallerin tarihçesi, bugünkü durumu, başlayan, devam etmekte olan ve çözüm bekleyen işler hakkında Genel Müdürümüz Dr. İzzet ALAGÖZ'e brifing verdi.

Genel Müdürümüz ve beraberindeki heyet santrallerde yaptıkları teknik incelemelerin akabinde İşletme Müdürlükleri personellerine çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretlerini tamamladı.