Oturum Aç
3.7.2018 -


​​

Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Şahin ARAT ve Genel Müdür Danışmanı Ali Ekrem ARSLAN Kumburgaz Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen Entegre Yönetim Sistemi eğitimlerinin kapanış programına katıldı.

Entegre Yönetim Sistemi  (ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) kurulumu ve belgelendirilmesine yönelik çalışmalar kapsamında başlatılan eğitimlerin kapanış programında konuşan Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN, yönetim sistemlerini tek çatı altında toplayıp gereklerinin aynı anda karşılanmasına imkân veren bu bütünsel uygulamanın önemini vurgulayarak konuşmasına başladı. Sistemin kuruluşumuzda etkin ve başarılı bir şekilde uygulanmasını amaçladıklarını ifade eden Genel Müdürümüz, bu doğrultuda çalışanlarımızın entegre yönetim sistemi standartlarına hakimiyetinin arttırılması amacıyla eğitimlerin gerçekleştirildiğini söyledi. Genel olarak kuruluşların, performansını arttırması ve sürdürülebilir iyileştirmeyi sağlam bir temel ile başarabilmesi için geçerli bir kalite yönetim sistemini benimsemesi gerektiğinin altını çizen Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN, bu stratejik kararın gerçekleştirilmesi için üst düzey yöneticiler olarak kendilerinin de  her türlü desteği vereceklerini belirtti. Eğitimlere katılarak sorumluluk alan tüm katılımcılara başarılar dileyen Genel Müdürümüz, Entegre Yönetim Sisteminin kuruluşumuzda başarılı bir şekilde hayata geçirilmesi için çaba sarf eden tüm proje yöneticileri ve eğiticilere de teşekkürlerini iletti.

Genel Müdürlüğ ümüz merkez teşkilatı birimlerinden ve İşletme Müdürlüklerinden süreç yönetimi için görevlendirilen personelimizin katılımıyla 25 Haziran 2018 tarihinde başlayan Entegre Yönetim Sistemi eğitim programları 2 Temmuz 2018 tarihinde sona erdi.​