Oturum Aç
13.6.2018 -


​Genel Müdürlüğümüzde tüm EÜAŞ ailesinin katılımıyla Ramazan bayramı - bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Program öncesinde Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN bazı çalışanlarımızı birimlerinde bizatihi ziyaret ederek Ramazan bayramlarını tebrik etti.

Ardından tören alanında bayramlaşma törenine katılan personelimizle bir araya gelen Genel Müdürümüz, ülkemizin dört bir köşesinde düzenlenen iftar programlarıyla çalışanlarımızla bir araya geldiklerini, bu sayede EÜAŞ ailesi olarak birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, paylaşımlarımızın ve iletişimimizin arttığı, aramızdaki bağların güçlendiği bir Ramazan ayını geride bırakmak üzere olduklarını ifade etti. Geçen sene insan odaklı bir çalışma yaklaşımıyla Şirketimizdeki büyük değişim ve dönüşüm sürecinin bir ürünü olarak Nevzat ŞATIROĞLU tarafından başlatılan geleneksel iftar programlarının çalışanlarımızdan yansıtılan olumlu geri dönüşlerle ne kadar faydalı olduğunu gördüklerini belirten Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN, mübarek Ramazan aynının manevi iklimine uygun olarak oluşturulan bu aile ortamıyla kendilerinin de çok mutlu olduğunu ifade etti. Genel Müdürümüz, Ramazan ayında sağlanan bu bereketli birlikteliğin ve başarılı ortamın bundan sonrasında devam edeceğine inancının tam olduğunu söyleyerek, başta EÜAŞ ailesi olmak üzere Ramazan Bayramının ülkemize ve tüm Müslüman halkına huzur, mutluk ve sağlık getirmesi dilekleriyle sözlerini tamamladı.

Genel Müdürümüz Mücahit ALKAN ve Genel Müdür Yardımcılarımızın törene katılan tüm personelimizle tek tek bayramlaşarak karşılıklı iyi temennilerde bulundukları program hatıra fotoğraf çekimlerinin akabinde sona erdi.​