Oturum Aç
4.12.2017

Genel Müdürlüğümüz spor komitesi tarafından organize edilen, 2017 Masa Tenisi Turnuvası  23Kasım 2017 tarihinde oynanan final maçlarıyla birlikte sona erdi.

Genel Müdürümüz NevzatŞATIROĞLU, TEMSAN Genel Müdürü İbrahim TOPRAK Genel Müdür Yardımcılarımız  Mücahit ALKAN, Nurettin KULALI, ile Daire Başkanlarımızın da takip ettiği müsabakaların ardından bayanlarda Emine BULUT erkeklerde ise Cihan ADLI şampiyon oldu.

Genel Müdürlüğümüz personelinin spora duyduğu ilgiyi arttırarak beden ve ruh sağlığını koruması, sporun da katkısıyla birbirleriyle iletişimlerinde dostluk ve birlikteliklerinin pekişmesi amacıyla düzenlenen turnuvada final müsabakalarının ardından gerçekleşen ödül töreninde birinci olan ve dereceye giren diğer personelimize, Genel Müdürümüz Nevzat ŞATIROĞLU, TEMSAN Genel Müdürü İbrahim TOPRAK  ve Genel Müdür Yardımcılarımız tarafından kupaları verildi.

Programın sonunda ise Genel Müdürlüğümüz spor komitesi başkanı Nihat AYDIN ve Hakkı ÇEVLİK,  ilgilerinden ve desteklerinden dolayı Genel Müdürümüze teşekkür etti.

<< >>
EYS200519.png