Oturum Aç
Nevzat ŞATIROĞLU EÜAŞ Genel Müdürü Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürü Nevzat ŞATIROĞLU

Güncel

OHAL İNCELEME KOMİSYONU

OHAL İNCELEME KOMİSYONU

Güncel

DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİ 10. DÖNEM TAHSİS LİSTESİ

DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİ 10. DÖNEM TAHSİS LİSTESİ

Güncel

DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİ 9. DÖNEM TAHSİS LİSTESİ

DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİ 9. DÖNEM TAHSİS LİSTESİ

Tümünü Gör

KONTROL ÖZ DEĞERLENDİRME EĞİTİMİ DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Araştırma Planlama ve Koordinasyon Daire Başkanlığının koordinasyonunda 15 - 18 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen "Kontrol Öz Değerlendirme Eğitimi" Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.

ÇEVRE MEVZUATI EĞİTİMİ DENİZKENT EĞİTİM VE SOSAL TESİSLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinde 22 – 25 Mayıs 2017 tarihleri arasında “Çevre Mevzuatı Eğitimi” gerçekleşmiştir. Çevre Eğitim Daire Başkanlığı Çevre Mevzuatı Müdürü Zafer ÇİÇEK’ in açılış konuşması ile başlamıştır. Santrallerde çevre yönetiminin öneminden bahsederek katılımcı personel için faydalı bir eğitim olmasını temenni etmiştir.

ELEKTRİK PİYASASI UYGULAMALARI EĞİTİMİ GENEL MÜDÜRLÜK EĞİTİM SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Genel Müdürlük Eğitim Salonunda 8 – 12 Mayıs 2017 tarihleri arasında “Elektrik Piyasası Uygulamaları Eğitimi” gerçekleşmiştir. Merkez ve Taşra’dan katılan toplam 38 personele Elektrik Piyasası Üretim Hesapları, PMUM Uygulamaları, YTM ile ilişkiler ve GÜP hazırlanması konularında bilgi verilmiştir.

Tümünü Gör

FUTBOL TAKIMIMIZ ÇEYREK FİNALDE

Mart ayında başlayan kamu futbol turnuvası Ramazan sonrası devam etmiştir. Son 16 eleme maçında MTA ile karşılaşan Futbol takımımız Veysel GEYLANİ'nin 2 ve Gökhan BAYKAL'ın attığı gollerle rakibini 3-1 yenip son 8 takım arasına kalma başarısı göstermiştir.

2017 YILI KAMU FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2017 yılı kamu personeli futbol turnuvası 04.04.2017 tarihinde oynanan Kültür ve Turizm Bakanlığı maçı ile başladı.

2017 YILI KAMU FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2017 yılı kamu personeli futbol turnuvası Salı 13.45 de oynanacak olan Kültür ve Turizm Bakanlığı maçı ile başlıyor. Kurumumuzu temsil edecek takımımız Genel Müdürümüz Nevzat ŞATIROĞLU ile bir araya gelmiştir. Genel Müdürümüz takımımıza centilmence mücadele etmemiz gerektiğini ifade ederek başarılar dilemiştir.

Tümünü Gör

AEL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 300 KİŞİLİK İŞÇİ PERSONEL ALIMI SINAV SONUÇLARI

AEL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 300 KİŞİLİK İŞÇİ PERSONEL ALIMI SINAV SONUÇLARI

Afşin Elbistan Linyitleri Sözlü Sınav Tarihleri - Yeri Hakkında Duyuru

Şirketimizin Afşin-Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğüne 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında, açıktan daimi kadroya atayacağı değişik branşlardaki 300 kişilik işçi alımı için 27.05.2017-31.05.2017 tarihleri arasında yapılacak sözlü sınav Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılacak olup sınav yeri açık adresi aşağıdadır. Türkiye İş Kurumundan gelen listelerde ismi olan tüm adaylar sözlü sınava katılabileceklerdir.

AFŞİN LİNYİTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 300 KİŞİLİK İŞÇİ ALIM YAZILI SINAV GİRİŞ BELGESİ DUYURUSU

Şirketimizin Kahramanmaraş ili Afşin-Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğüne 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında, açıktan daimi kadroya atayacağı değişik branşlardaki 300 kişilik işçi alımı için Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tarafından 20.05.2017 tarihinde saat 10:30’da Kahramanmaraş ilinde yapılacak yazılı sınav giriş belgelerini adaylar, http://www.ybu.edu.tr/euas adresinden alabilirler.

Tümünü Gör