Oturum Aç

DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİ 4. DÖNEM TAHSİS LİSTESİ

DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİ 4. DÖNEM TAHSİS LİSTESİ

ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE TAŞRA BİRİMLERİMİZ İÇİN PROMOSYON ADIYLA ALINAN MALZEME LİSTESİ

"KAMU GÖREVLİLERİ ETİK DAVRANIŞ İLKELERİ ile BAŞVURU USÜL ve ESASLARI HAKKINDA YÖNETMELİK"İN 15. MADDE 6. FIKRASI (a) BENDİ KAPSAMINDA KURUM VE KURULUŞLARCA ALINAN HEDİYE VE BAĞIŞLARI GÖSTERİR ÇİZELGE. ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE TAŞRA BİRİMLERİMİZ İÇİN PROMOSYON ADIYLA ALINAN MALZEME LİSTESİ

KONTROL ÖZ DEĞERLENDİRME EĞİTİMİ DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Araştırma Planlama ve Koordinasyon Daire Başkanlığının koordinasyonunda 15 - 18 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen "Kontrol Öz Değerlendirme Eğitimi" Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.

ÇEVRE MEVZUATI EĞİTİMİ DENİZKENT EĞİTİM VE SOSAL TESİSLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinde 22 – 25 Mayıs 2017 tarihleri arasında “Çevre Mevzuatı Eğitimi” gerçekleşmiştir. Çevre Eğitim Daire Başkanlığı Çevre Mevzuatı Müdürü Zafer ÇİÇEK’ in açılış konuşması ile başlamıştır. Santrallerde çevre yönetiminin öneminden bahsederek katılımcı personel için faydalı bir eğitim olmasını temenni etmiştir.

ELEKTRİK PİYASASI UYGULAMALARI EĞİTİMİ GENEL MÜDÜRLÜK EĞİTİM SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Genel Müdürlük Eğitim Salonunda 8 – 12 Mayıs 2017 tarihleri arasında “Elektrik Piyasası Uygulamaları Eğitimi” gerçekleşmiştir. Merkez ve Taşra’dan katılan toplam 38 personele Elektrik Piyasası Üretim Hesapları, PMUM Uygulamaları, YTM ile ilişkiler ve GÜP hazırlanması konularında bilgi verilmiştir.

Afşin Elbistan Linyitleri Sözlü Sınav Tarihleri - Yeri Hakkında Duyuru

Şirketimizin Afşin-Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğüne 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında, açıktan daimi kadroya atayacağı değişik branşlardaki 300 kişilik işçi alımı için 27.05.2017-31.05.2017 tarihleri arasında yapılacak sözlü sınav Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılacak olup sınav yeri açık adresi aşağıdadır. Türkiye İş Kurumundan gelen listelerde ismi olan tüm adaylar sözlü sınava katılabileceklerdir.

MÜHENDİS ORYANTASYON EĞİTİMİ (GRUP 3) ÇATALAN HES AFİF DEMİRKIRAN EĞİTİM TESİSLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yıllık Eğitim Programında yer alan “Mühendis Oryantasyon Eğitimi (Grup 3)” 08 – 18 Mayıs 2017 tarihleri arasında Çatalan Hes İşletme Müdürlüğü Afif Demirkıran Eğitim Tesislerinde gerçekleştirildi.

DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİNDE MUHASEBE UYGULAMALARI EĞİTİMİ, İNSAN KAYNAKLARI UYGULAMALARI EĞİTİMİ VE SATINALMA VE İHALE MEVZUATI EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİ

Hizmet içi Eğitim Programı kapsamında Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinde 08–12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Satın Alma ve İhale Mevzuatı Eğitimi, İnsan Kaynakları Uygulamaları Eğitimi ve Muhasebe Uygulamaları Eğitimi yapılmıştır.

AFŞİN LİNYİTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 300 KİŞİLİK İŞÇİ ALIM YAZILI SINAV GİRİŞ BELGESİ DUYURUSU

Şirketimizin Kahramanmaraş ili Afşin-Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğüne 4857 sayılı İş Kanunu kapsamında, açıktan daimi kadroya atayacağı değişik branşlardaki 300 kişilik işçi alımı için Yıldırım Beyazıt Üniversitesi tarafından 20.05.2017 tarihinde saat 10:30’da Kahramanmaraş ilinde yapılacak yazılı sınav giriş belgelerini adaylar, http://www.ybu.edu.tr/euas adresinden alabilirler.

AFŞİN-ELBİSTAN LİNYİTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 300 KİŞİLİK İŞ GÜCÜ ALIMINA İLİŞKİN NİHAİ LİSTEYE GİREN ADAYLAR

AFŞİN-ELBİSTAN LİNYİTLERİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ 300 KİŞİLİK İŞ GÜCÜ ALIMINA İLİŞKİN NİHAİ LİSTEYE GİREN ADAYLAR

KAMU GÖREVLİLERİNİN GENELİNE VE HİZMET KOLLARINA YÖNELİK MALİ VE SOSYAL HAKLARA İLİŞKİN 2016 VE 2017 YILLARINI KAPSAYAN 3. DÖNEM TOPLU SÖZLEŞME

KAMU GÖREVLİLERİNİN GENELİNE VE HİZMET KOLLARINA YÖNELİK MALİ VE SOSYAL HAKLARA İLİŞKİN 2016 VE 2017 YILLARINI KAPSAYAN 3. DÖNEM TOPLU SÖZLEŞME

SATINALMA VE İHALE MEVZUATI EĞİTİMİ VE AMBAR EĞİTİMİ DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİNDE YAPILDI

Hizmet içi Eğitim Programı kapsamında Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinde 18–21 Nisan 2017 tarihleri arasında Satın Alma ve İhale Mevzuatı Eğitimi ile Ambar Eğitimi yapılmıştır.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9