Oturum Aç

KPSS–2016/1 SONUCUNA GÖRE ŞİRKETİMİZE ÖSYM'CE YERLEŞTİRİLMESİ YAPILAN VE YÖNETİM KURULUNCA ATAMASI UYGUN GÖRÜLEN GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI TAMAMLANAN ADAY LİSTESİ

Adayların sağlık raporu (Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü olmadığını belirten heyet raporu), askerlik durumunu gösterir belge (erkek adaylar için) ve e-devlet üzerinden (Yükseköğretim Mezun Belgesi Sorgulama) alacakları mezun belgesiyle birlikte atanmış oldukları birimlere müracaat etmesi gerekmektedir. Ataması yapılan adayların adreslerine tebligat gönderilmekte olup, dileyen adaylar duyuru yayınladığı tarihten itibaren ilgili İşletmeye başvurarak göreve başlayabilirler.

BGYS EĞİTİMİ ANTALYADA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) Sorumluları Eğitimi, 07-11 Kasım 2016 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilmiştir.

2017 YILI EĞİTİM PROGRAMI HAZIRLIK ÇALIŞTAYI

Eğitim ve İş Sağlığı ve Güvenliği Daire Başkanlığı 2017 Yılı Hizmet İçi Eğitim Programı Hazırlık Çalıştayı,7-9 Kasım 2016 tarihleri arasında, Eğitim ve İş Sağlığı ve Güvenliği Daire Başkanlığı ile merkez teşkilatında ünitelerin eğitim işlerinden sorumlu personeli, eğitimlerin uygulandığı birimlerin İşletme Müdürleri ile taşra ünitelerinin Eğitim Şeflerinin katılımıyla, Antalya'da gerçekleştirdi.

EÜAŞ AKADEMİ

Eğitim sunumu EÜAŞ AKADEMİ platformunda yer alan “ EĞİTİM SUNUMLARI ” başlığı altında yer almakta olup Merkez ve İşletme Müdürlüklerinde İş Güvenliği Uzmanı olarak görev yapan kurum personeli İş Güvenliği Uzmanlarının istifadesine sunulmuştur.

Çatalan HES İşletme Müdürlüğü Afif Demirkıran Eğitim Tesisi’nde Mühendis Oryantasyon Eğitimine başlanmıştır.

Yıllık Eğitim Proğramında yer alan ve 31 Ekim-11 Kasım 2016 tarihleri arasında sürdürülecek olan, Mühendis Oryantasyon Eğitimi’nin son grubunun açılışı, Çatalan HES İşletme Müdürlüğü Afif DEMİRKIRAN Eğitim Tesisinde Eğitim ve İş Sağlığı ve Güvenliği Daire Başkanlığı Eğitim Uygulama ve Koordinasyon Müdürü Sıtkı GÜVENER ve Çatalan HES İşletme Müdürü Hasan KAHRAMAN tarafından yapıldı.

Memur Oryantasyon Eğitimi Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilmiştir

2016 yılı Eğitim Programında yer alan "Memur Oryantasyon Eğitimi” 24/28.10.2016 tarihleri arasında Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilmiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Programı

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili Yönetmelikler kapsamında görevlendirilen İSG profesyonellerinin (İş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli ) sözleşme, faaliyet raporları vb. dokümanlarının takibi ile iş sağlığı ve güvenliği kayıtlarının (risk değerlendirmesi, acil durum planı, kişisel koruyucu donanım, yıllık değerlendirme raporları, iş kazası vb.) oluşturulması, güncelliğinin kontrol edilmesi, analizlerinin yapılması ve takibi gibi konularda “İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Programı” bilgilendirme eğitimi 19-20.10.2016 tarihlerinde Genel Müdürlük eğitim salonunda gerçekleştirilmiştir.

MÜHENDİS ORYANTASYON EĞİTİMİ ANTALYA VE YÖRESİ HES İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Yıllık Eğitim Programında yer alan “Mühendis Oryantasyon Eğitimi (Grup 3)” 3 – 14 Ekim tarihleri arasında Antalya ve Yöresi HES İşletme Müdürlüğü Mustafa TURHAN Eğitim Tesislerinde gerçekleştirildi.

"Elektronik Arşiv Yönetim Sistemi Eğitimi” ve “Oracle EBS R12 Ambar-Ticaret-Muhasebe Eğitimi"

2016 yılı Eğitim Programında yer alan "Elektronik Arşiv Yönetim Sistemi Eğitimi” ve “Oracle EBS R12 Ambar-Ticaret-Muhasebe Eğitimi" 03/07.10.2016 – 10/14.10.2016 tarihleri arasında Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilmiştir.

YANGIN TATBİKATI YAPILDI

Genel Müdürlüğümüz merkez teşkilatında görevli personellerimizin katılımıyla 10-12 Ekim 2016 tarihleri arasında Yangın Tatbikatı gerçekleştirilmiştir.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9