Oturum Aç

KPSS 2015/2 ATAMALARINDA KURUMUMUZU TERCİH EDECEK ADAYLARIN DİKKATİNE

KPSS 2015/2 Atamalarında personel alımı için ilana çıkılmış olan Kurumumuza ait Menzelet, Anamur, Bozyazı, Mut-Derinçay, Silifke Hidroelektrik Santralleri özelleştirme kapsam ve programına alınmış bulunmaktadır.

BAŞKANLIKLAR ARASI 2015 YILI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Başkanlıklar arası Futbol turnuvası 09.09.2015 tarihinde Genel Müdürümüz Halil ALIŞ, Genel Müdür Yardımcılarımız ve Daire Başkanlarımızın katıldığı açılış maçıyla başladı. 11 takımın katıldığı turnuvada 2 gurup oluşturularak başlanılan maçlar sonunda gruplarında ilk üç sırayı alan takımlar bir üst tura çıktı.

FUTBOL TAKIMIMIZ CUMHURİYET KUPASI ŞAMPİYONU

Gölbaşı Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünce 16 Ekim-29 Ekim 2015 tarihleri arasında Cumhuriyet Kupası Kamu Futbol Turnuvası düzenlendi.

Proje Uzmanlık Sertifikası (PUS) Ön Kayıtları alınmaya başlanmıştır

​30.12.2014 tarih ve 29221 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 'Elektrik Tesisleri Proje Yönetmeliği'nin 4. Maddesinin 'ii' fıkrasında Proje Uzmanlık Sertifikası (PUS), 'Yetkili Eğitim Kuruluşlarınca elektrik tesislerinin projelerinin hazırlanmasına yönelik olarak düzenlenen eğitimler sonucunda ilgili mühendislere verilen belgeyi' olarak tanımlanmaktadır.

Eğitim ve İş Sağlığı ve Güvenliği Daire Başkanlığı faaliyetleri hakkında tanıtım filmi

11-15/10/2015 tarihinde düzenlenen VIII.Termik Santral Çalıştayın'da gösterime sunulan faaliyetlerimiz hakkında kısa film.

İÇ DENETÇİ SINAVINI KAZANAN VE EĞİTİM PROGRAMINA KATILMAK ÜZERE YÖNETİM KURULUMUZCA BELİRLENEN PERSONEL LİSTESİ

Türk Kamu İşletmeleri Birliği'nin yaptırmış olduğu iç denetçi sınavını kazanan ve eğitim programına katılmak üzere Yönetim Kurulumuzca belirlenen personel listesi ve Türk Kamu İşletmeleri Birliğinin konu ile ilgili yazısı

ETKB Uzman Yardımcılarına Kurumumuz Tanıtıldı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Uzman Yardımcılarının görevleri ile ilgili olarak pratik ve teorik bilgilerinin artırılması, göreve ilişkin beceriler kazandırılması amacıyla Kuruluşumuz tanıtılmıştır

ABB Firması Tarafından Personelimize Yönelik Seminer Düzenlendi

Şirketimiz iş yerlerinde görev yapan 43 teknik persone ABB Elektrik AŞ tarafından, 01 Ekim 2015 tarihinde Genel Müdürlüğümüz eğitim salonunda “Motorlar ve Generatörler” konulu seminer yapılmıştır.

16. DÖNEM İŞLETME TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ

TES-İŞ Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası İle KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası Arasında EÜAŞ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ve Bağlı İşyerleri İçin Bağıtlanan 16. Dönem İşletme Toplu İş Sözleşmesi
  1  2  3  4  5