Oturum Aç

KAMU GÖREVLİLERİNİN GENELİNE VE HİZMET KOLLARINA YÖNELİK MALİ VE SOSYAL HAKLARA İLİŞKİN 2016 VE 2017 YILLARINI KAPSAYAN 3. DÖNEM TOPLU SÖZLEŞME

KAMU GÖREVLİLERİNİN GENELİNE VE HİZMET KOLLARINA YÖNELİK MALİ VE SOSYAL HAKLARA İLİŞKİN 2016 VE 2017 YILLARINI KAPSAYAN 3. DÖNEM TOPLU SÖZLEŞME

SATINALMA VE İHALE MEVZUATI EĞİTİMİ VE AMBAR EĞİTİMİ DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİNDE YAPILDI

Hizmet içi Eğitim Programı kapsamında Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinde 18–21 Nisan 2017 tarihleri arasında Satın Alma ve İhale Mevzuatı Eğitimi ile Ambar Eğitimi yapılmıştır.

EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2016 YILI İHTİYAÇ FAZLASI (ÖLÜSTOK) MALZEME, YEDEK PARÇA, TAŞIT VE İŞ MAKİNESİ LİSTESİ

EÜAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 2016 YILI İHTİYAÇ FAZLASI (ÖLÜSTOK) MALZEME, YEDEK PARÇA, TAŞIT VE İŞ MAKİNESİ LİSTESİ

NİSAN AYI EĞİTİM PROGRAMI

2017 Yılı Eğitim Programı kapsamında Nisan ayında 22 farklı eğitim ile 715 kişiye eğitim verilmesi planlanmıştır.

SATINALMA VE MUHASEBE UYGULAMALARI EĞİTİMİ YAPILDI

Hizmet içi Eğitim Programı kapsamında Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinde 3 – 7 Nisan 2017 tarihleri arasında satın alma ve İhale Mevzuatı Eğitimi ile Muhasebe Uygulamaları Eğitimi yapılmıştır.

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ EĞİTİMİ YAPILDI

Eğitim ve İş Sağlığı ve İş Güvenliği Daire Başkanlığının hazırladığı, 2017 Yılı Hizmet İçi Eğitim Programında yer alan 3. Grup Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi 10 Nisan - 14 Nisan 2017 tarihleri arasında Kumburgaz Eğitim Merkezi Müdürlüğünde yapıldı.

ANTALYADA SAHA UYGULAMALI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ” VE İŞLETME MÜDÜRLÜKLERİMİZDE GÖREV YAPAN KORUMA GÜVENLİK İLE SİVİL SAVUNMA AMİRLERİNE TOPYEKÜN SİVİL SAVUNMA EĞİTİMİ VERİLDİ

Şirketimize bağlı İşletme Müdürlüklerinde İş Güvenliği Uzmanı olarak görevlendirilen personele, Başkanlığımız koordinasyonunda, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) tarafından “İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelliğine Yönelik Saha Uygulamalı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” ve İşletme Müdürlüklerimizde görev yapan Koruma Güvenlik ile Sivil Savunma Amirlerine Topyekün Sivil Savunma Eğitimi 04-07 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya’da verilmiştir.

2017 YILI KAMU FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2017 yılı kamu personeli futbol turnuvası 04.04.2017 tarihinde oynanan Kültür ve Turizm Bakanlığı maçı ile başladı.

ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DAİMİ İŞÇİ ALIMI HAKKINDA DUYURU

ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DAİMİ İŞÇİ ALIMI HAKKINDA DUYURU

ÇANAKKALE İÇDAŞ A.Ş TESİSLERİNDE (EKAT) ELEKTRİK KUVVETLİ AKIM YÜKSEK GERİLİM ALTINDA ÇALIŞMA YETKİ BELGESİ EĞİTİMİ DEVAM EDİYOR

Başkanlığımıza görevlendirdiği eğiticilerin İÇDAŞ şirketinin kendi tesislerinde EKAT eğitimi devam ediyor. Şirketin eğitime katılan 23 personeline 120 saatlik son gelişmeleri de içeren teorik bilgiler verilerek uygulamalar ile bilgiler pekiştirilecektir. 13.03.2017 tarihinde başlayan eğitim 07.04.2017 tarihimde tamamlanacak olan eğitimin süresi sonucunda uygulanacak yazılı sınavda başarılı olanlara EKAT Belgesi verilecektir.

KEBAN ÖNDER PİYADE EĞİTİM TESİSLERİNDE EKAT (ELEKTRİK KUVVETLİ AKIM TESİSLERİNDE YÜKSEK GERİLİM ALTINDA ÇALIŞMA YETKİ BELGESİ) EĞİTİMİ DEVAM EDİYOR.

Başkanlığımızın yıl içinde gelen taleplere göre planladığı KEBAN Önder PİYADE eğitim tesislerinde bağlı EKAT Eğitimi devam ediyor. KEBAN Önder PİYADE Eğitim tesislerinde KEBAN HES İşletme Müdürlüğünde görevli Elektrik-Elektronik Mühendislerimiz tarafında eğitime katılanlara 120 saatlik son gelişmeleri de içeren teorik bilgiler verilerek uygulamalar ile bilgiler pekiştirilmektedir.

GAZ ALTI KAYNAK EĞİTİMİ ANTALYA MUSTAFA TURHAN EĞİTİM TESİSLERİNDE BAŞLADI

Başkanlığımızca hazırlanan 2017 yılı Eğitim Programında yer alan Gaz altı Kaynak Eğitimi Daire Başkanımız Ali CANİK, Antalya Halk Eğitim Merkezi müdürü ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü nün katılımları ile açılışı yapıldı. Eğitim 03 Nisan 14 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya’da Kepez ve yöresi HES İşletme Müdürlüğüne bağlı Mustafa TURHAN Eğitim tesislerinde eğitici olarak katılan Adem ÖZDAĞ ve Halk Eğitim Merkezi eğiticiler İle ortaklaşa gerçekleştirilecektir.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9