Oturum Aç

25 ADET İŞGÜCÜ ALIMI YAPILACAKTIR

25 ADET İŞGÜCÜ ALIMI YAPILACAKTIR

DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİ

Genel Müdürlüğümüz Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinin 2016 Yılı Kamp Talep Formu yayınlanmıştır.

Satın Alma ve İhale MEvzuatı Eğitimi 1.Grup

Satın Alma ve İhale Mevzuatı 1.Grup Eğitimi Denizkente gerçekleştirilmiştir.

Strateji Kavramının Temelleri Eğitimi

2016 yılı Eğitim Programında yer alan KG105 Kod nolu "Strateji Kavramının Temelleri Eğitimi" 11-12/04/2016 tarihleri arasında Genel Müdürlük KLMN Blok eğitim salonunda gerçekleştirilmiştir.

GEZENDE ve ERMENEK HES İŞLETME MÜDÜRLÜKLERİNDE İSG İLE İLGİLİ İZLEME, İNCELEME, DEĞERLENDİRME VE TAKİP FAALİYETLERİ YAPILDI.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği işyerlerinde; izleme, inceleme, değerlendirme ve takip faaliyetleri devam etmektedir.

SINAV İPTAL İLANI

Birecik HES İşletme Müdürlüğü için Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu aracılığı ile ilana çıkılan 39 Kişilik işçi personel alımı sınavı iptal edilmiştir.

2016 YILI KAMU FUTBOL TURNUVASI BAŞLIYOR

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2016 yılı kamu personeli futbol turnuvası bu hafta sonu başlayacaktır. Kurumumuzu temsil edecek takımımızın çalışmaları bir aydır idarecilerimiz nezaretinde devam etmektedir. Bu süre içerisinde 7 adet hazırlık maçı yapılmıştır.

TOPYEKÜN SİVİL SAVUNMA UYGULAMALARI EĞİTİMİ DENİZKENT EĞİTİM VE SOSYAL TESİSLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Şirketimiz Taşra ve Merkez personeline yönelik Topyekün Sivil Savunma Uygulamaları Eğitimi 07-11 Mart 2016 tarihleri arasında Denizkent Eğitim ve Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilmiştir.
  1  2  3  4  5  6  7