Oturum Aç

Eğitim Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı Genel Müdürlük Eğitim salonunda gerçekleştirildi

Eğitim ve İş Sağlığı ve Güvenliği Dairesi Başkanlığı tarafından 28-29.01.2016 tarihlerinde Genel Müdürlüğümüz eğitim salonunda Genel Müdürlüğümüz Taşra Teşkilatında görevli Eğitim Şeflerinin katılımı ile Eğitim Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı düzenlenmiştir.

KUMBURGAZ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDE TS SİMÜLATÖR VE BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ EĞİTİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Eğitim ve İş Sağlığı ve Güvenliği Daire Başkanlığına bağlı Kumburgaz Eğitim Müdürlüğünde 18-29 Ocak tarihleri arasında 5 kursiyerin katılımıyla TS Simülatör Eğitimi Mümin TAŞKINOĞLU tarafından, 25-29 Ocak tarihleri arasında ise 15 kursiyerin katılımıyla Bilgisayar İşletmenliği Eğitimi Rana ERLER tarafından verilerek gerçekleştirilmiştir.

AKSA ENERJİ A.Ş. PERSONELİNE EKAT EĞİTİMİ VERİLDİ.

Şirketimizce AKSA Enerji Üretim A.Ş.’nin Bolu/Göynük tesislerindeki 21 personeline 4-29 Ocak 2016 tarihleri arasında EKAT eğitimi verilmiştir.

2016 YILI HİZMET SATIŞ FİYAT LİSTESİ

Teknik Kontrol ve Laboratuvarlar İşletme Müdürlüğü 2016 Yılı Hizmet Satış Fiyat Listesi

Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi

04 - 08.01.2016 tarihleri arasında Genel Müdürlüğümüz eğitim salonunda Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi düzenlenmiştir.

HİBE EDİLEN MALZEMELER

Yönetim kurulu kararı ve hibe edilen malzemeler listesi.

116 KİŞİLİK 4857 SAYILI İŞ GÜCÜ ALIMININ ERTELENMESİ

Şirketimiz 4857 sayılı İş Kanununa tabi işgücü ihtiyacının karşılanması amacıyla Borçka, Manyas, Çine, Çamlıca-I, Akköprü, Alpaslan, Botan, Değirmendere, Karaçay, Kuzuculu, Dinar-II Hidroelektrik Santrallarına yapılacak 116 kişilik personel alımı ertelenmiştir.

KPSS–2015/2 SONUCUNA GÖRE ŞİRKETİMİZE ÖSYM'CE YERLEŞTİRİLMESİ YAPILAN VE YÖNETİM KURULUNCA ATAMASI UYGUN GÖRÜLEN ADAY LİSTESİ

Adayların sağlık raporu (Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü olmadığını belirten heyet raporu), askerlik durumunu gösterir belge (erkek adaylar için) ve e-devlet üzerinden (Yükseköğretim Mezun Belgesi Sorgulama) alacakları mezun belgesiyle birlikte atanmış oldukları birimlere müracaat etmesi gerekmektedir. Ataması yapılan adayların adreslerine tebligat gönderilmekte olup, dileyen adaylar duyuru yayınladığı tarihten itibaren ilgili İşletmeye başvurarak göreve başlayabilirler.

KPSS–2015/2 Yerleştirme Sonuçları Hakkında

KPSS–2015/2 Yerleştirme Sonuçlarına göre, ÖSYM Başkanlığınca Şirketimize yerleştirmesi yapılan EK-li adayların 10.12.2015 tarihinde ve belirlenen saatte aşağıda yazılı belgelerle birlikte Değerlendirme Komisyonu ile görüşmek üzere yine aşağıda belirtilen adreste hazır bulunmaları gerekmektedir.

KPSS 2015/2 ATAMALARINDA KURUMUMUZU TERCİH EDECEK ADAYLARIN DİKKATİNE

KPSS 2015/2 Atamalarında personel alımı için ilana çıkılmış olan Kurumumuza ait Menzelet, Anamur, Bozyazı, Mut-Derinçay, Silifke Hidroelektrik Santralleri özelleştirme kapsam ve programına alınmış bulunmaktadır.

BAŞKANLIKLAR ARASI 2015 YILI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Başkanlıklar arası Futbol turnuvası 09.09.2015 tarihinde Genel Müdürümüz Halil ALIŞ, Genel Müdür Yardımcılarımız ve Daire Başkanlarımızın katıldığı açılış maçıyla başladı. 11 takımın katıldığı turnuvada 2 gurup oluşturularak başlanılan maçlar sonunda gruplarında ilk üç sırayı alan takımlar bir üst tura çıktı.
  1  2  3  4  5